PR …aby se vize staly skutečností  ZMĚNU
CZ EN DE
menu

Obnova zlatého vedení II. – napojení se a komplex Srdce

05.03.2021Praha 6

Obnova zlatého vedení je rozdělena na tři na sebe navazující semináře.
Tento večer je 2. částí.

O co jde:  
Obnova zlatého vedení je obnovením vztahu se sebou, se svou duší… a skrze ní s Životem.  
Součástí toho je odstranění překážek bránících tomu, aby se duše plně rozprostřela do těla, člověk se plně inkarnuje. V souladu s tím probíhá postupně aktivace a očista nejen všech základních čaker, ale i čaker nižších a vyšších, zadních i předních. To celé pak umožní aktivaci komplexu Srdce a následně i čakry Moudrosti.
Díky tomu se jedinec může, bude-li chtít, plně zapojit do proudu Evoluce, lépe se orientovat v nelehkých situacích, být s  proudem i v proudu (ve flow) a s klidem jít svou vlastní cestou. Plně rozvinout své životní potenciály.

Program a obsah dílčích seminářů:
Na semináři prvním se seznámíme s technikami, které podporují spojení duše a těla, umožňují plné rozprostření duše v těle a poté v prostoru a ve společnosti a také učí vnímat vlastní hranice.
Znovu objevení vlastních zdrojů a jejich aktivaci což umožní vykročení vlastní Cestou.

K tomu nám pomáhají specifické techniky:
V rámci prvního semináře:

  1. se naladíme na své tělo a napojení do prostoru a také na osu svého Bytí (dolu, nahoru)
    – poté na její rozproudění
  2. metody pro rozprostření se v těle
  3. harmonizace čaker a propojení tělesných i energetických systémů
    (+ práce s vizualizací a dechem).

Obnova zlatého vedení je cestou, která aktivuje jednotlivé klíče postupnými dílčími kroky.

Druhý i třetí seminář bude provázen doladěním předchozích technik a navázáním technik dalších, které celý proces ukotví a zafixují.

Seminář číslo dvě nás provází opakováním technik ze semináře číslo jedna a poté se budeme věnovat napojení a aktivaci i očistě srdečního systému v jeho komplexnosti (pozor, nejedná se pouze! o srdeční čakru).
Prohloubíme propojení energetických a tělesných systémů a oživíme „zapomenuté“ části srdečního systému, včetně Srdce Předků a minulosti a srdce budoucnosti. Dotkneme se také tzv. Větrného srdce

Vytvoříme předpoklady pro regeneraci časových linek i pro naši osobní samostatnost.

Seminář číslo tři nás provází opakováním semináře 1 a 2 a poté se budeme věnovat odhalení a aktivaci tzv. čakry Moudrosti, která je klíčová k obnově zlatého vedení.

Aktivace čakry Moudrosti není závislá pouze na vůli člověka, ale hrají zde i jiné, vyšší síly, síly Evoluce. Nicméně člověk, chce-li jí aktivovat, musí sám v sobě vytvořit pro její aktivaci podmínky – to znamená právě integraci všeho předcházejícího, i propojení komplexu Srdce se systémem nohou, břicha a hlavy.

Díky tomu je pak možné aktivovat čakru Moudrosti.

Postupně a jemně také dojde k harmonickému napojení sebe sama na ostatní, na Tok Života a proud Evoluce ve větším měřítku. Zmizí překážky SOULadu, Duše a Člověka, dojde k napojení na Flow, na Tok Života a na hlubší a vyšší zdroje = dojde k obnově zlatého vedení. Pak je na každém jednotlivci, jak to vše využije v praktickém životě.

Veškeré techniky, které v průběhu všech 3 seminářů sdílíme, jsou nástrojem ke každodennosti a kromě aktivací, které proběhnou v průběhu seminářů, si každý odnese tento návod sebou 🙂

Termíny seminářů 19. 2., 5. 3., 19. 3. 2021.

Cena      za jednotlivý seminář činní 950 Kč,
               při koupi celého bloku tj. seminář 1-3 cena činní 2800 Kč.

Seminářem Vás provedou: Lenka Palatová a Kateřina Kostková (více o nich níže)

Kapacita omezena, dle situace a vládních nařízení.
Místo konání (bude-li to možné) – Golden Temple, Na Špitálce 14, Praha 6

Rezervace prosíme na lenka@palatova.cz či na kacectverec@gmail.com

Zájemci o další cyklus – prosím také o nahlášení zájmu mailem. Děkujeme.

——BIO—–

Ing. Lenka Palatová http://pro-zmenu.cz/cs/, která již přes 30 let provází změny ve firmách i u jednotlivců. Lenka má zkušenosti i s psychospirituální krizí a cíleným osobním rozvojem.
Při práci kombinuje systémový, celostní přístup s dílčími metodami a technikami. Dle potřeby používá jak velmi racionální a logický přístup a různé metody práce s tělem a s dechem, tak i metody vysoce intuitivní, jako např. konstelace či šamanské techniky. S oblibou používá jako pomocné nástroje esenciální oleje a hudbu.
„V současné době jsem přesvědčená, že je třeba hledat nové způsoby žití i nové formy vztahů k sobě, k ostatním i ke světu okolo nás. K tomu patří i nové formy spolupráce. Proto mne velmi těší spolupráce s Katkou. Jsem vděčná za silné synergie, které mezi námi vznikají. Doufám, že to ocení i všichni účastníci našich seminářů“.

🙂
🙂

a Kateřina Kostková – @yogabykaterina
Katka pracuje pod jménem Katerina Sharanam a má následující vzdělání:
TTC graduation by Yoga Alliance 550 hours,
Agama Yoga level +6
[Kashmir Shaivism, Tantra – Hatha Yoga]
Regression Therapist
„Moje cesta je spojená jak s češtinou, tak anglickým jazykem, jelikož jsem vetšinu svých znalostí sbírala v zahraničí. Dají se o mě dohledat informace v ČJ i AJ. Do Čech jsem se vrátila a ráda sdílím to, co jsem nasbírala u nás. Momentálně mě najdeš v Golden Temple, kde se starám o chod našeho chrámu 
Moje cesta je ovlivněná hlubinným studiem jógy a Kashmir Shaivism, také regresní terapií, kterou se zabývám léta. Nejprve jako klient, poté terapeuticky. Sbírala jsem různé techniky skrze šamanismus, terapii dotykem a jiné.
Má Cesta se protla s řadou velmi významných osob od kterých jsem se mohla učit a jejich vedení mi dopomohlo tam, kde se nacházím nyní. A to mimochodem shledávám tou největší školou.
Moc mě baví tvořit podcast a nové věci, převážně ty, které mají šťávu. A to spolupráce s Lenkou rozhodně má „.

Zpět na Akce

Kontakty

Ing. Lenka Palatová

lenka-palatova
Mobil+420 602 610 086
E-maillenka@palatova.cz
Skypepalatova200
AdresaWuchterlova 5
160 00 Praha 6

Fakturační údaje

AdresaIng. Lenka Palatová
Na Kodymce 14
160 00 Praha 6
45782610
DIČCZ6754211321

Napište mi

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *