PR …aby se vize staly skutečností  ZMĚNU
CZ EN DE
menu
pro-zmenu-grafy

Pro firmy

Pomůžu Vám a Vaší firmě najít nejschůdnější cestu k realizaci žádoucích změn.

Jakákoliv změna ve firmách probíhá snadněji, jde-li o změnu řízenou, citlivě kontrolovanou.

Díky managementu změn je možné

Aktivní, řízená změna ve firmách přináší tak oproti pouhému reagování na měnící se situace řadu výhod.

Díky četným praktickým zkušenostem jsem schopna zastřešit celý proces změny – od fáze zrodu nápadů, přes jejich formulaci, konkretizaci až pro implementaci nutných opatření a realizaci změny v praxi.

Můžete se na mne ale rovněž obrátit, potřebujete-li v procesu změny podpořit dílčí aktivitu, např. samotný rozhodovací proces, koordinaci změny, zajistit spolupráci různých týmů či vyřešit mezilidské problémy nebo stres management v procesu změny.

S jakými typy změn mám zkušenosti

V rámci větších projektů spolupracuji s kolegy z Čech nebo z Německa, se specialisty na dílčí činnosti, se specialisty na problematiku trhů nebo optimalizace výroby. V případě potřeby zajišťuji projektový management, organizuji a koordinuji celý proběh projektu, včetně zapojení a spolupráce všech potřebných specialistů (např. s právníků, daňových poradců, účetních, techniků, atd…)

Některé změny jsou v rámci firem snadněji realizovatelné, dochází-li současně k rozvoji lidí či k proměně firemního prostředí, firemní kultury. To lze docílit cílenými workshopy či semináři. Takové semináře nabízím – stručný přehled mých seminářů je možno najít zde: Lenka Palatová_semináře pro firmy a osobní rozvoj_základní informace_24. 11. 2022

Jelikož je často, při větších nebo dlouhodobějších změnách, potřeba širšího spektra know-how a širší, vzájemně se doplňující nabídky seminářů od různých lektorů, tak za tím účelem vzniklo uskupení lektorů LIFE POINT.
K mé velké radosti jsem se od podzimu 2023 stala součástí tohoto uskupení.
Více informací naleznete na http://life-point.cz/

Kontakty

Ing. Lenka Palatová

lenka-palatova
Mobil+420 602 610 086
E-maillenka@palatova.cz
Skypepalatova200
AdresaWuchterlova 5
160 00 Praha 6

Fakturační údaje

AdresaIng. Lenka Palatová
Na Kodymce 14
160 00 Praha 6
45782610
DIČCZ6754211321

Napište mi

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *