PR …aby se vize staly skutečností  ZMĚNU
CZ EN DE
menu
pro-zmenu-water

Pro jednotlivce

Podpořím vás, aby vaše změny probíhaly rychle, hladce a elegantně.

V rámci podpory a provázení změn pro jednotlivce můžu být nápomocná s realizací:

1) Krátkodobě realizovatelných změn, jako např.:

2) Hlubších změn dlouhodobějšího charakteru = s cíleným osobním rozvojem

Můžu vás podpořit v průběhu celého procesu změny nebo vám pomůžu s  dílčími kroky. Např.:

Přestože podporuji řízené změny, respektuji při své práci přirozené zákonitosti vývoje člověka i následnost důležitých životních fází. Svou prací vás podpořím ve snaze přijmout zodpovědnost za vlastní život a dozrát ke zdravé dospělosti.

Ucelený formát práce, který je vhodný zejména pro realizaci hlubokých, déle trvajících změn v procesu osobního rozvoje, představuje koncepce Zabydlení se ve zdraví, v rámci které aplikuji při práci s klienty celostní, systémový přístup. Více na Pro změnu_Zabydlení se ve zdraví_obecná informace o koncepci + semináře_25.11.2022

V rámci podpory rozhodovacích procesů kombinuji různé rozhodovací metody, vč. rozhodovacích postupů, které se nespoléhají jen na racionální přístup a vědomé informace, ale zapojují a zprostředkovávají i smyslové a intuitivní vnímání.
Při práci s klienty aplikuji nejen „dnešní“, racionální, moderní znalosti a postupy, ale v případě potřeby volím i konstelační práci nebo velmi tradiční techniky, jako např. speciální techniky práce s tělem, s postojem, s vitálními silami a dechem.
Více k tomuto tématu a k tzv. Vědomé práci s Tělem je k nalezení zde divadlosvet.cz/osobni-poradenstvi/

Případně nabízím velmi pokročilou práci s Tělem a s vlastním energetickým systémem v jeho komplexnosti … např. pro docílení vyšší vnímavosti, citlivosti anebo vitalizace, nebo také pro bezpečnou práci se silnými „bloky“ či traumaty, které v sobě nesou silný, potlačený energetický „náboj“. K tomuto více informací zde: divadlosvet.cz/obnova-svetelneho-tela-a-integralni-cakry/

K mým dalším oblíbeným nástrojům patří muzikoterapie, rezonanční terapie, barvy, slova  a esenciální oleje terapeutické kvality.

Kontakty

Ing. Lenka Palatová

lenka-palatova
Mobil+420 602 610 086
E-maillenka@palatova.cz
Skypepalatova200
AdresaWuchterlova 5
160 00 Praha 6

Fakturační údaje

AdresaIng. Lenka Palatová
Na Kodymce 14
160 00 Praha 6
45782610
DIČCZ6754211321

Napište mi

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *